Ziņas

Gleznošanas studijas „Lidojošā ota” darbu izstāde

Aicinām uz ķīniešu gleznošanas studijas „Lidojošā ota” (Rīga) darbu izstādes „Dzērve izpleš spārnus” atklāšanu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Baltijas Austrumāzijas pētniecības centra (AsiaRes) lasītavā (M stāvā).
Izstāde ir veltīta 拉脱维亚大学孔子学院Confucius Institute at Latvia University 5 gadu jubilejai un Latvijas Republikas un Ķīnas Tautas Republikas diplomātisko attiecību nodibināšanas 25. gadadienai.
To veido 28 darbi ķīniešu kaligrāfijas un tradicionālās glezniecības dažādos stilos, ko ir radījusi studijas „Lidojošā ota” vadītāja Jekaterina Belajeva, kaligrāfijas pasniedzēja Mary Zhang un studijas dalībnieces – Marija Černova, Tatjana Russita, Jeļena Petrova, Anna Laine, Ludmila Pižika, Irina Grišina, Larisa Ņikitina, Ludmila Fila, Irina Jefimova, Alise Berģe, Olga Kozinda un Svetlana Korotajeva.
Izstāde būs apskatāma no 19. oktobra līdz 25. novembrim lasītavas darba laikā. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Advertisements

Lieliska darba iespēja!

2017. gada janvārī World Waldorf Camps kompānija Šanhajā atvērs jaunu bērnudārzu, līdz ar to viņi meklē audzinātājus ar angļu valodas zināšanām un ķīniešu valodu sarunuvalodas līmenī.
Sīkāku informāciju skatāties attēlā. Ja ir radušies kādi jautājumi vai ir vēlme pieņemt šo izaicinājumu, tad rakstiet Katrīnai Krūzei uz kruze.katrina@waldorfcamp.org
Lai viss izdodas!